Oyun Kuralları
Çevrimiçi Menajer: 50

Oyun Kuralları

Değerli menajerler, her oyunda olduğu gibi BeenManager'da da oyun içinde geçerli kurallar vardır ve tüm oyuncuların bu kurallara uyması beklenir. Aşağıda belirtilen maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden oyuncuların hiçbir uyarı yapılmaksızın oyundan uzaklaştırılma hakkını BeenManager kendisinde saklı tutar. Kurallar şu şekildedir:

1- Oyunda herkes eşittir ve hiçbir üye bir diğer üyeye hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı içerikli mesaj gönderemez.

2- Oyun içerisinde her kullanıcının aktif olarak kullandığı sadece 1 adet takımı olabilir. Buna göre kendisine avantaj sağlasın ya da sağlamasın, bir kişinin birden fazla takımı kontrol ettiği tespit edilirse, tüm takımlar oyundan uzaklaştırılır.

3- 2 takım arasında oynanan müsabakalarda bilerek mağlup olmaya yönelik formasyon-taktik değişiklikleri yapıp böyle bir ihlale yer veren takımlar oyundan uzaklaştırılır.

4- Her ne şekilde olursa olsun oyunun bilinmeyen açıklarını tespit edip, bundan izinsiz bir şekilde faydalanmaya çalışan kullanıcılar uyarılır ve kendilerine o ana kadar sağladıkları tüm avantajlar geri alınır. Benzer hareketlerin tekrarlanması halinde oyuncular oyundan uzaklaştırılır.

5- Transfer sisteminin güvenilirliğine rağmen, birden fazla paravan takım açarak oyuncu alışverişleri yapan takımlar oyundan uzaklaştırılır.

6- Herhangi bir yol ile paravan takımlar açarak ana takımdan ya da paravan takımlardan BD ve $ aktarımı yapmak kesinlikle yasaktır.

7- Kapatılan takımlar bir daha açılmaz.

8- Oyuna iştirak eden bütün takımlar tüm bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Oyunla ilgili tüm soru ve sorunları oyun içi mesaj yoluyla yönetici ve moderatörlere iletebileceğinizi ya da forumda sorabileceğinizi hatırlatır, tüm menajerlere iyi oyunlar dileriz.
 
  Hakkımızda | Forum | Görüntüler | Oyun Kuralları | Kullanım Sözleşmesi | Şikayet | İletişim
© 2008-2011 BeenGames Entertainment
     
 
Facebook ile giriş yap